Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli dost!

To je pravda. Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé – základní výživa.

Takže, aby přežilo a žilo s nedostatečným přísunem živin, které mu dáváte, vaše tělo dělá tři věci:

  • První: Zpomalí Váš metabolismus, aby Vás učinilo méně aktivní. Tímto způsobem uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. Proto se cítíte unavení.
  • Druhá: Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
  • Třetí: Jestliže má Vaše tělo nedostatek živin (dokonce i jedné jediné mikroživiny, která má udržet zdravé Vaše vlasy), stane se, že mozek vyšle signály pro „zesílení“ Vašeho hladu a chutí s cílem, abyste tělu dodali potřebné živiny.

Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu a pod. potlačují jen příznaky tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Další významný problém je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Takže když znovu Váhu naberete (což se nazývá JO-JO příznak), tak přiberete jen tuky. (pokud přitom každý den intenzivně neposilujete) Takže skončíte s ochablým tělem, které je ještě v horší kondici, než když jste začali. Plus se to podepíše i na Vašem zdraví, protože máte dokonce i méně živin k obnově Vašich buněk, což je ta počáteční příčina, proč jste přibrali váhu.

Co je odpověď?
Potřebujete odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což Vám umožní se rychle zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si stále ideální váhu.

Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni a rychle zregeneruje Vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily přibrání váhy. Výsledek je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost, kterou Vaši přátelé a rodina zaznamená už za několik dní.

Váš život se změní k lepšímu.

Autor: Veronika Landrgottová

Odborný poradce pro výživu a aktivní životní styl v rámci celé ČR