Pracovní příležitost

Přidejte se k našemu týmu v projektu podnikání z domova

Pracovní příležitost

Hledáte extra příjem, při práci, k důchodu nebo k MD nebo hledáte novou  pracovní příležitost? 

Unavuje Vás už současné zaměstnání a chtěli byste pracovní změnu? Chcete začít dělat něco smysluplného, kde byste byli nejen slušně finančně ohodnoceni, ale získali byste i možnost seberealizace a postupem času finanční nezávislost?

Pak jste tu správně a do našeho týmu hledáme právě Vás.

Pracujeme v perspektivním oboru zdravé výživy a změny životního stylu. Poradenství děláme on-line a veškeré pracovní nástroje jsou v rámci projektu Podnikání z domu zajištěné a stačí umět základní znalosti na PC. Jde o nízkonákladové a nízkorizikové podnikání a zejména o poradenství.

POKUD BY EXISTOVALA MOŽNOST, jak si vydělat 5 až 15 000,- Kč měsíčně, aniž by to ohrozilo Vaše současné zaměstnání, anebo začít novou kariéru – ZAJÍMALO BY VÁS TO?

MÁM ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Životní příležitost ke změně – Veronika Landrgottová

Přivýdělek - Vzdělávání, koučink, osobní rozvoj
Osobní rozvoj a kariérní růst

Když mi bylo v r. 2013 v práci zrušeno místo pro terapeutické činnosti, tak jsem uvažovala, co dál. Mohla jsem zase hledat práci nebo dát životu nový směr a zvýšit finanční příjem. Chtěla jsem profesně a finančně růst a dělat práci, ve které budu pomáhat lidem a zároveň mít čas na své děti.

Na internetu jsem našla práci, která se dá dělat z domova. A když mi bylo řečeno: „Vše vás naučíme!“, byla jsem rozhodnuta a připravena se učit, abych si mohla plnit své sny – pracovat sama na sebe, mít čas na děti a zajistit si takový příjem, kdy nebudu muset pořád otáčet každou korunu v ruce a přemýšlet nad tím, co zaplatím až další měsíc, protože teď na to rozhodně není.

Od mého rozhodnutí už uplynulo pár let. Sny se mi plní a jak děti rostou, tak díky rostoucímu příjmu společně navštěvujeme krásná místa a máme na vše, co je s výdaji dětí spojeno – včetně zaplacení velké svatby pro dceru.

Jsem moc vděčná, že mi tato pracovní příležitost přišla do života. Pracuji sama na sebe a ne na někoho jiného. Mohu se svým týmem pomáhat druhým a zároveň si plnit své sny o cestování a finanční i časové nezávislosti.

Pomůžeme i Vám a naučíme Vás, jak si prací z domova vydělávat tolik, kolik si pro svůj život plánujete.

 
 

MÁM ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Náplň činnosti

Jedná se o obchod a poradenství, které můžete realizovat z pohodlí domova prostřednictvím speciálního podpůrného systému, který na internetu provozujeme. Díky tomuto systému je možné práci provozovat nejen po celé ČR, ale i v zahraničí, protože spolupracujeme s firmou, která působí v 90ti zemích. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Předchozí zkušenosti v oboru ani obchodu nejsou třeba. Vše je možné se rychle naučit a je to připraveno na uživatelské úrovni. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery a na zaškolení, využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné :

 • Pracovat z domova s rostoucím příjmem
 • Pracovat na hlavní činnost nebo přivýdělek a mít tak extra peníze navíc
 • Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
 • Využít potenciál dnešní doby 
 • Využít potenciál trhu celé republiky i zahraničí, nejen lokality, kde bydlíte
 • Být profesionálně školen z domova
 • Budovat si časovou a finanční nezávislost
 • Smysluplně pomáhat lidem, aby si zlepšili zdraví a finanční situaci
 • Zažít mezinárodní školení s předními odborníky na zdravý životní styl

Našim spolupracovníkům nabízíme

 • Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
 • Práci v zajímavém a perspektivním oboru
 • Práci v týmu pozitivních lidí
 • Motivující plán odměn
 • Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba
 • Skvělé placené firemní dovolené a večírky a další dárky za dobře odvedenou práci
 •  Školení od TOP lidí z oblasti lékařství a byznysu
 •  Možnost budovat příjem, který je dědičný

Požadujeme

 • Přirozenou inteligenci
 • Komunikativnost a empatii
 • Schopnost samostatné činnosti
 • Odpovědný a seriózní přístup k práci
 • Ochotu se učit a mít zájem o lidi

Nezáleží tedy na Vašem vzdělání, praxi či dovednostech nebo na tom, v jaké jste momentální situaci. Každý zde může najít dlouhodobý přivýdělek nebo novou kariéru.

Do našeho týmu rádi přivítáme nového člena se zájmem o obor výživy a změny životního stylu, ale i péče o pleť nebo fandu do cvičení, které s výživou úzce  souvisí. Pokud nic z toho neděláte, ale chcete se učit a změnit si život, tak zaškolíme i vás! V projektu nabízíme zajímavou práci s lidmi na dálku i lokálně. Pro detailní informace o způsobu naší práce si vyplňte prosím dotazník níže a my Vám zašleme do emailu prezentaci, ať si uděláte jasnou představu. Po shlédnutí prezentace nás pak kontaktujete a probereme další postup.

MÁM ZÁJEM O TUTO PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Tito lidé v našem projektu začali na přivýdělek a brzy se naučili, jak si vybudovat skvělý příjem. Vy to zvládnete také!

Marie D. Děčín

Po ročních zdravotních komplikacích se zády jsem věděla, že se nevrátím zpět do mého původního povolání servírky. A tak jsem začala hledat práci z domu, která mi dovolí mít nezávislou pracovní dobu ohledně mé nemoci. Zapojila jsem se do všech podpůrných systémů, začala poslouchat mého Supervizora, který mě celým systémem vedl. Můj první měsíční příjem byl kolem 10 tisíc korun.  Příjmy se dnes pohybují kolem 30 – 50 tisíc korun měsíčně.

Andrea S. Slovensko

Ako mamička na materskej dovolenke som na internete hľadala prácu z domu. Predtým som pracovala ako učiteľka na 1.stupni ZŠ a s podobným tipom práce som nemala vôbec žiadne skúsenosti. Bola to pre mňa výzva, ale som veľmi rada, že som sa do toho s nadšením a odhodlaním pustila, pretože si myslím, že to pre mňa bola veľká šanca si privyrobiť a prispieť tak do rodinného rozpočtu. Vďaka tejto príležitosti môžeme s rodinou cestovať, kúpiť si to, po čom túžime a najmä absolvovať s deťmi aktivity, ktoré by sme im predtým dopriať nemohli.

Od prvej chvíle si nesmierne vážim podporný systém, ktorý nám umožňuje pracovať stále efektívnejšie. Uznania a odmeny za vykonanú prácu mi vždy prinesú obrovskú radosť, pretože v mojom predchádzajúcom zamestnaní som nikdy nezažila podporu a taktiež ani žiadne uznanie. Som šťastná, že môžem pracovať s ľuďmi, ktorí mi vždy pomôžu. Vďaka tomuto projektu som si vyriešila svoju finančnú situáciu a viem, že mňa a moju rodinu čaká skvelá budúcnosť.

Michal P. Morava

S příležitostí spolupráce v tomto projektu jsem se dozvěděl před asi dvěma léty od své manželky, tehdy přítelkyně, která hledala taky nějaké uplatnění a přivýdělek. Já jsem v té době pracoval již devátým rokem u velké firmy vyrábějící okna, ale byl jsem zrovna na neschopence, a tak jsem se chtěl nějak zabavit. Nejvíce mě zaujal koncept náplně práce, kompletně propracovaný systém zaškolení, podpory online, a že jsem mohl začít dělat z domova, bez ohrožení mojí stávající práce. První měsíc jsem si přivydělal asi 2000,-Kč, do 4 měsíců už to bylo 6000,-Kč měsíčně. Po roce jsem už měl příjem, na vedlejší činnost, kolem 15.000,-Kč.

Nyní po roce a tři čtvrtě si pohodlně přivydělávám 25.000,-Kč a máme s manželkou báječně rozeběhnuto naše vlastní podnikání. Dohromady máme nyní příjem okolo 65.000,-Kč. To mě dovedlo k tomu, že jsem ukončil pracovní poměr a z pozice obchodního zástupce s platem 39.000,- Kč a firemním autem, jsem odešel. Nyní se mohu plně věnovat klientům a rozvíjet sám sebe a věnovat čas tomu, co je přínosné pro mě.

Celkově mi tato pracovní příležitost přinesla jistotu práce, peněz a životní styl, o kterém jsem vždy jen snil. Trávíme spoustu času společně, máme čas na svoje koníčky – hlavně sport, cestování a mohu se věnovat dítěti, které se nám narodilo a vidět ho od rána každý den, jak nám roste.

Dotazník pro uchazeče

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, je Vám 18 a více let a chcete se seriózně informovat o tom, jakým způsobem se můžete v našem projektu realizovat, vyplňte níže uvedené údaje. Vyplněním elektronického dotazníku se dostáváte do výběrového procesu. O výsledku Vás budeme informovat.

Po odeslání dotazníku se následně podívejte do Vaší emailové schránky a klikněte na link pro autorizaci emailové adresy, tím potvrdíte, její správnost.

Naše nabídka je pro SCHOPNÉ A ŠIKOVNÉ lidi s motivací změnit si život. VŠE OSTATNÍ NAUČÍME