Hledám přivýdělek

Přidejte se k našemu týmu v projektu podnikání z domu

Přivýdělek nebo nová kariéra

Náplň činnosti 

Jedná se o obchod  a poradenství, které můžete realizovat z pohodlí domova prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Předchozí zkušenosti v oboru ani obchodu nejsou třeba. Vše je možné se rychle naučit a je to připraveno na uživatelské úrovni. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery a na zaškolení, využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné :

 • Pracovat z domova s rostoucím příjmem
 • Pracovat na hlavní činnost nebo přivýdělek
 • Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
 • Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
 • Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte
 • Být profesionálně školen z domova
 • Budovat si časovou a finanční nezávislost
 • Smysluplně pomáhat lidem, aby si zlepšili zdraví a finanční situaci
 • Možnost finančního a kariérního růstu, který si zasloužíte 
Našim spolupracovníkům nabízíme:
 • Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
 • Práci v zajímavém a perspektivním oboru
 • Práci v týmu pozitivních lidí
 • Motivující plán odměn
 • Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba
 •  Skvělé placené firemní dovolené a večírky a další dárky za skvěle odvedenou práci
 •  Školení od TOP lidí z oblasti lékařství a byznysu
 •  Možnost budovat příjem, který je dědičný
Požadujeme:
 • Přirozenou inteligenci
 • Komunikativnost
 • Schopnost samostatné činnosti
 • Odpovědný a seriózní přístup k práci
 •  Ochotu se učit a mít zájem o lidi

Po několika letech na trhu máme konkrétní výsledky u našich spolupracovníků, kteří jsou z nejrůznějších oborů a přesto se díky propracovanému podpůrnému systému vše naučili a úspěšně fungují v našem týmu.

Nezáleží tedy na Vašem vzdělání, praxi či dovednostech nebo na tom, v jaké jste momentální situaci. Každý zde může najít dlouhodobý přivýdělek nebo novou kariéru.

Do našeho týmu rádi přivítáme nového člena se zájmem o obor výživy a změny životního stylu, ale i péče o pleť, která s výživou úzce  souvisí. V projektu podnikání z domu nabízíme zajímavou práci s lidmi. Pro bližší informace vyplňte prosím kontaktní formulář níže a my Vám zašleme do emailu prezentaci, ať si uděláte jasnou představu. Po shlédnutí prezentace nás pak kontaktujete a probereme detaily a další postup.

Tito lidé se prostřednictvím našeho projektu naučili, jak si vybudovat skvělý příjem. Vy to zvládnete také!

Marie DUSPIVOVÁ

S příležitostí Podnikání z domu jsem se setkala v květnu 2010. Po ročních zdravotních komplikacích se zády jsem věděla, že se nevrátím zpět do mého původního povolání servírky. A tak jsem začala hledat práci z domu, která mi dovolí mít nezávislou pracovní dobu ohledně mé nemoci. Zapojila jsem se do všech podpůrných systémů, začala poslouchat mého Supervisora, který mě celým systémem vedl. Můj první měsíční příjem byl kolem 10 tisíc korun. Tato činnost mě natolik naplňuje, že chci tuto příležitost předávat ostatním. Příjmy se pohybují kolem 30 tisíc korun.

Andrea SATMAROVÁ

Ako mamička na materskej dovolenke som na internete hľadala prácu z domu. Predtým som pracovala ako učiteľka na 1.stupni ZŠ a s podobným tipom práce som nemala vôbec žiadne skúsenosti. Bola to pre mňa výzva, ale som veľmi rada, že som sa do toho s nadšením a odhodlaním pustila, pretože si myslím, že to pre mňa bola veľká šanca si privyrobiť a prispieť tak do rodinného rozpočtu. Vďaka tejto príležitosti môžeme s rodinou cestovať, kúpiť si to, po čom túžime a najmä absolvovať s deťmi aktivity, ktoré by sme im predtým dopriať nemohli. Od prvej chvíle si nesmierne vážim podporný systém, ktorý nám umožňuje pracovať stále efektívnejšie. Uznania a odmeny za vykonanú prácu mi vždy prinesú obrovskú radosť, pretože v mojom predchádzajúcom zamestnaní som nikdy nezažila podporu a taktiež ani žiadne uznanie. Som šťastná, že môžem pracovať s ľuďmi, ktorí mi vždy pomôžu. Vďaka tomuto projektu som si vyriešila svoju finančnú situáciu a viem, že mňa a moju rodinu čaká skvelá budúcnosť.

Michal PÁVEK

S příležitostí spolupráce v tomto projektu jsem se dozvěděl před asi dvěma léty od své manželky, tehdy přítelkyně, která hledala taky nějaké uplatnění a přivýdělek. Já jsem v té době pracoval již devátým rokem u velké firmy vyrábějící okna, ale byl jsem zrovna na neschopence, a tak jsem se chtěl nějak zabavit. Nejvíce mě zaujal koncept náplně práce, kompletně propracovaný systém zaškolení, podpory online, a že jsem mohl začít dělat z domova, bez ohrožení mojí stávající práce. První měsíc jsem si přivydělal asi 2000,-Kč, do 4 měsíců už to bylo 6000,-Kč měsíčně. Po roce jsem už měl příjem, na vedlejší činnost, kolem 15.000,-Kč. Nyní po roce a tři čtvrtě si pohodlně přivydělávám 25.000,-Kč a máme s manželkou báječně rozeběhnuto naše vlastní podnikání. Dohromady máme nyní příjem okolo 65.000,-Kč. To mě dovedlo k tomu, že jsem ukončil pracovní poměr a z pozice obchodního zástupce s platem 39.000,- Kč a firemním autem, jsem odešel. Nyní se mohu plně věnovat klientům a rozvíjet sám sebe a věnovat čas tomu, co je přínosné pro mě. Celkově mi toto podnikání přineslo jistotu práce, peněz a životní styl, o kterém jsem vždy jen snil. Trávíme spoustu času společně, máme čas na svoje koníčky – hlavně sport a cestování.

Dotazník pro uchazeče o přivýdělek nebo novou kariéru:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, je Vám 18 a více let a chcete se seriózně informovat o tom, jakým způsobem se můžete v tomto projektu realizovat, vyplňte níže uvedené údaje. Vyplněním elektronického dotazníku se dostáváte do výběrového procesu. O výsledku Vás budeme informovat.