O nás

Veronika Landrgottová, kdo to je a co pro Vás udělá?

Veronika LandrgottováVeronika Landrgottová – World Team member

  • Odborný poradce pro výživu a aktivní životní styl v rámci celé ČR
  • Absolvent řady seminářů a kurzů v Evropě zaměřených na aplikovanou výživu v běžné praxi
  • Konzultant a speakr na přednáškách pro veřejnost a při vzdělávacích seminářích výživových poradců v oboru správné výživy
  • Praxe v oblasti výživy a popularizace pravidel zásad zdravého životního stylu
  • Osobní výsledky díky aplikaci zásad zdravé výživy

S desítkami klientů, se kterými jsem již pracovala, jsme díky osobnímu a individuálnímu vedení dosáhli zlepšení kondice a regulace váhy. S mým týmem jsme tu pro všechny, kdo chtějí shazovat přebytečná kila, pro ty, kdo si chtějí upravit přes výživu cholesterol, vysoký tlak, cukr, energii, kondici a pro všechny, kdo potřebují vytvořit nutričně vyvážený jídelníček. Podívejte se na další parádní výsledky našich klientů.

Výživový poradce může poradit sportovcům, jak se stravovat, aby dosáhli lepších výkonů a dosáhli nabírání svalové hmoty. Dále jsme tu pro všechny, kterým záleží na jejich zdraví a zapojujeme do života koncept Vyvážené zdravé snídaně, která je základem pro ideální start dne.

Jak pracujeme

Během první konzultace se zajímáme, jaký je Váš celkový způsob života, práce, Vaše koníčky, informace o stravovacích návycích, potraviny, které nakupujete, zda se s něčím léčíte a zda máte na něco alergie. Při první konzultaci vytváříme individuální wellness analýzu skladby těla a poté sestavíme nutričně vyvážený jídelníček. Cílem tohoto výživového plánu bude buď redukce váhy, nabírání svalové hmoty nebo jiný cíl, který si domluvíme.

Výživový plán zahrnuje kromě speciálního jídelníčku také vhodné pohybové aktivity, pravidelné konzultace po telefonu a on-line podporu ve skupině, kde můžete zadávat dotazy a být inspirování dalšími lidmi. Rovněž možnost účastnit se on-line motivačního a vzdělávacího kurzu Lepší Já za 21 dnů. Budete tak mít svého kouče, který Vás bude po celou dobu motivovat a podporovat. Budeme probírat vše, co Vás potká a nebudete na to sami.

Vstupní konzultace je za 450,- Kč včetně převážení na bioimpedančním přístroji. S dárkovým poukazem na doporučení za 200,-Kč. Konzultace po telefonu je zdarma.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

 Pomáháme lidem po celé ČR a SR. 

Co se dozvíte během konzultace

Dozvíte se údaje o Vašem metabolismu, mineralizaci kostí, množství beztukové svalové hmoty a tuku kolem orgánů. Zjistíte svou hydrataci a metabolický věk a také svůj Protein Faktor neboli potřebu proteinu (bílkovin) na budování svalové hmoty a zpevnění těla. 

JEDINÉ, CO SI HRADÍTE, JE JÍDLO, KTERÉ UPEVNÍ VAŠE ZDRAVÍ! A CO ZÍSKÁTE PŘI SPOLUPRÁCI? BONUSY!

◾nemusíte nikam docházet
◾nemusíte počítat kalorie
◾nebudete hladovět
◾nebudete držet dietu
◾vytvarujete si postavu
◾naberete svalovou hmotu
◾budete hubnout zdravě (pouze tuky a ne svaly)
◾získáte energii
◾získáte podporu a servis poradce
◾získáte wellness portál
◾získáte fórum s tipy a zkušenostmi klientů
◾získáte měsíční emailovou infolinku s novinkami a tipy ohledně správného stravování
◾získáte inspiraci a podporu dalších klientů ve Facebookové skupině
◾získáte speciální PROMO KÓD se slevou 60% do našeho vzdělávacího a motivačního on-line kurzu LEPŠÍ JÁ ZA 21 DNŮ
◾získáte další věrnostní slevy, ocenění a dárky včetně on-line Kurzu výživy a správného stravování

ZÍSKÁTE VÍCE NEŽ ZAPLATÍTE A HLAVNĚ SHODÍTE PŘEBYTEČNÝ TUK A ZLEPŠÍTE SI ZDRAVÍ!

TAK POJĎTE DO TOHO! JSME PŘESVĚDČENI, ŽE VÁS NÁŠ KONCEPT NADCHNE, TAK JAKO MĚ.

Tak jako mnozí, ani já jsem ráno nesnídala. Neměla jsem chuť a můj žaludek se probouzel déle než já. Když jsem začala využívat koncept Vyvážené zdravé snídaně, přestala jsem být unavená a snížil se mi výskyt migrén.

Za 6 týdnů jsem si upravila postavu o jednu konfekční velikost díky změně jídelníčku a ve 40-ti letech mám lepší postavu a více energie jak na střední škole. Vyvážená a zdravá snídaně může pomoci i Vám!

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI