O nás

Veronika Landrgottová, kdo to je a co pro Vás udělá?

Veronika LandrgottováVeronika Landrgottová – World Team member

  • Odborný poradce pro výživu a aktivní životní styl v rámci celé ČR
  • Absolvent řady seminářů a kurzů v Evropě zaměřených na aplikovanou výživu v běžné praxi
  • Konzultant a speakr na přednáškách pro veřejnost a při vzdělávacích seminářích výživových poradců v oboru správné výživy
  • Praxe v oblasti výživy a popularizace pravidel zásad zdravého životního stylu
  • Osobní výsledky díky aplikaci zásad zdravé výživy

S desítkami klientů, se kterými jsem již pracovala, jsme díky osobnímu a individuálnímu vedení dosáhli zlepšení kondice a regulace váhy.

S mým týmem jsme tu pro všechny, kdo chtějí shazovat přebytečná kila, pro ty, kdo si chtějí upravit přes výživu cholesterol, vysoký tlak, cukr, energii, kondici a pro všechny, kdo potřebují vytvořit nutričně vyvážený jídelníček. Výživový poradce může poradit sportovcům, jak se stravovat, aby dosáhli lepších výkonů a dosáhli nabírání svalové hmoty. Dále jsme tu pro všechny, kterým záleží na jejich zdraví a zapojujeme do života koncept Vyvážené zdravé snídaně, která je základem pro ideální start dne.

Jak pracujeme

Během první konzultace se zajímáme, jaký je Váš celkový způsob života, práce, Vaše koníčky, informace o stravovacích návycích, potraviny, které nakupujete, zda se s něčím léčíte a zda máte na něco alergie. Při první konzultaci vytváříme individuální wellness analýzu skladby těla a poté sestavíme nutričně vyvážený jídelníček. Cílem tohoto výživového plánu bude buď redukce váhy, nabírání svalové hmoty nebo jiný cíl, který si domluvíme.

Výživový plán zahrnuje kromě speciálního jídelníčku také vhodné pohybové aktivity, pravidelné konzultace po telefonu a on-line podporu ve skupině, kde můžete zadávat dotazy a být inspirování dalšími lidmi. Budete tak mít svého kouče, který vás bude po celou dobu motivovat a podporovat. Budeme probírat vše co Vás potká a nebudete na to sami.

Vstupní konzultace je za 350 včetně převážení na bioimpedančním přístroji. S dárkovým poukazem na doporučení za 200,-

MÁM ZÁJEM O KONZULTACI

 Pomáháme po celé ČR. 

Co se dozvíte během konzultace

Dozvíte se údaje o Vašem metabolismu, mineralizaci kostí, množství beztukové svalové hmoty a tuku kolem orgánů. Zjistíte svou hydrataci a metabolický věk a také svůj Protein Faktor neboli potřebu proteinu (bílkovin) na budování svalové hmoty a zpevnění těla. 

JEDINÉ, CO SI HRADÍTE, JE JÍDLO, KTERÉ UPEVNÍ VAŠE ZDRAVÍ!

Tak jako mnozí, ani já jsem ráno nesnídala. Neměla jsem chuť a můj žaludek se probouzel déle než já. Když jsem začala využívat koncept Vyvážené zdravé snídaně, přestala jsem být unavená a snížil se mi výskyt migrén. Za 6 týdnů jsem si upravila postavu o jednu konfekční velikost díky změně jídelníčku a ve 40-ti letech mám lepší postavu a více energie jak na střední škole. Vyvážená a zdravá snídaně může pomoci i Vám!