Skvělé výsledky

Výsledky, díky našemu konceptu, můžeme garantovat. Dochází ke zlepšení VÁHY – KONDICE – ENERGIE – ZDRAVÍ.

Náš koncept přináší parádní výsledky

Důležité je naučit se správně jíst. Na začátku je třeba tělo na hubnutí připravit a vyčistit, pak vyživit – dodat to, co mu chybí, aby se rozběhlo spalování a díky zkvalitnění jídelníčku dojde k dlouhodobému udržení správné váhy. Lidé, které uvidíte, dosáhli svých výsledků díky našemu konceptu. Vše je v jednoduché změně stravovacích návyků, zkvalitnění jídelníčku, zlepšení pitného režimu a podpory poradce, který poskytuje osobní i on-line vedení. JEDINÉ CO SI PLATÍTE JE JÍDLO.

NÁŠ KONCEPT SPRÁVNÉ VÝŽIVY ŠETŘÍ PENÍZE, JE JEDNODUCHÝ NA ČAS, VÝŽIVOVÉ ZNALOSTI A HLÍDÁNÍ KALORIÍ!

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

Podívejte se na skvělé výsledky našeho konceptu!

Daniela N. – Život nás postaví před různé překážky (starosti v rodině, v práci, bolesti narušující naše zdraví) a nestačíme si ani uvědomit, jak i v této chvíli je důležité se správně najíst, jak důležitá je kvalita a skladba správného jídelníčku. Paní Veronika je nejen výživová poradkyně, která vám pomůže kvalitně se stravovat a udržet si i dobrou fyzickou kondici, ale je i dobrý psycholog, motivuje vás, protože život je krásný a je škoda si ho neužívat !!! Je lidská, vstřícná, má srdce !!! Stane se vaším opravdovým přítelem. 
Chtěla bych jí touto cestou poděkovat nejen za sebe, ale za všechny, kteří dostali tu správnou chuť do života. Děkuji moc, Verunko !!!
P.S. Všechny vaše programy, videa a akční nabídky jsou super.

Hana K. – Verunko, děkuji Vám a věřím tomu, že díky novému stravování to dokážu. Po šesti týdnech 8kg a 50cm tuku po obvodech. Vím, že to je hlavně v hlavě a pokud budu mít podporu, tak to dám.😘 Aktualizace – letos v Říjnu 2018 už mám 25kg dole. Super! Děkuji. S paní Danielou naprosto souhlasím.

Stanislava F. – Téda, tak moc hezky jste všechno zhodnotila 😊, to je krásný. Já se přidávám. Verunka patří mezi nejmilovanější kamarádky a je výborná. Strasti druhých bere jako svoje vlastní a to je ve spolupráci znát. Dneska se to stává velmi zřídka a je třeba si takovou spolupráci hýčkat a vážit si jí.  👍

Tery S. – Naprosto souhlasím se vším, co se zde píše. Verunka je úžasná osůbka, která se o člověka doopravdy zajímá. Děkuji a těším se na další naší spolupráci 😘

Eva P. – Velice dobře se o mě zajímala a vede mě k tomu abych dosáhla výsledků  a naučila se správně stravovat. Příjemně se s Veronikou hovoří a ráda k ní chodím.

Petra P. – Spolupráci s Veronikou mohu jen doporučit 🔝. Děkuji Verunko 😇

Vladimíra B. – Já pracuji v kanceláři, mám málo pohybu, a proto jsou u mne větší sklony k nabírání váhy. Kila navíc jsem nabrala postupně za delší dobu a nedařilo se mi udržet si ideální váhu. V minulosti jsem vyzkoušela několik diet, a když se mi někdy podařilo shodit nějaké to kilo, vždy jsem jej nabrala zpět a někdy i víc. Rozhodla jsem se proto využít internetové nabídky Centra optimalizace váhy. Vyplnila jsem dotazník a poté mě telefonicky kontaktovala odborná poradkyně. Po prvním rozhovoru mi sestavila program přímo „na tělo“ a zaslala mi produkty pro redukci váhy. Již po prvních týdnech zahájení výživového programu jsem já i mé okolí viděla rozdíl, a to hlavně v centimetrech.

Renata K. – Vysoká nadváha a já? To nikdy ke mně nešlo. Od dítěte jsem byla „samá ruka, samá noha.“ Problémy s váhou jsem nikdy nemusela řešit. Rok s rokem se sešel a přišly tři děti. Co dítě, to o 20kg těžší! A co „čert nechtěl“, vždy mi nějaké to kilo zůstalo. K tomu špatná životospráva a noční vyjídání ledničky. Při mé výšce 163cm byl výsledek 86kg, vysoký krevní tlak a bolest nohou. V létě 2008 jsem 3 měsíce marodila a to byl pro mě a má kila KONEC. Znamenalo to jen další nárůst váhy-až na 90kilo! „MUSÍM NĚCO DĚLAT“! „KONEC PŘIBÍRÁNÍ“! A tak, jak jsem řekla, tak jsem splnila.

Lucie P. – Než jsem se potkala s tímto nutričním konceptem, tak jsem mívala nafouklé břicho, akné a často jsem byla unavená. Přesto, že jsem sportovala, tak jsem nabírala až na 92kg. Hledala jsem nějaké dlouhodobé řešení hubnutí a udržení váhy. Nyní si váhu držím, cítím se fantasticky a mimochodem jsem za minulý měsíc shodila další 2kg – proštíhlila se na velikost S/36 z původních XXL/46. Kondice mi úžasně roste, mám plno energie a díky kvalitní a komplexní výživě žiji aktivní životní styl. Už po 3 měsících jsem měla dole prvních 6kg, jednoduše, lehce a bez náročného cvičebního režimu. Za další 4 měsíce jsem shodila na váhu 72 kg, což byla váha v mých 15ti letech.

Andrea S. – Volám sa Andrea, mám 29 rokov a momentálne som na druhej rodičovskej dovolenke. Po prvom pôrode som potrebovala schudnúť, aj keď priznať si to bolo pre mňa veľmi ťažké. Mala som 86kg, trpela som bolesťami hlavy, tráviacimi ťažkosťami, mala som oslabenú imunitu a bola som nonstop unavená. Po prvom týždni užívania stravovacieho plánu som videla prvé výsledky, čo bolo pre mňa obrovskou motiváciou pokračovať ďalej. Podarilo sa mi schudnút 23kg, 23cm v páse, 28cm v bokoch a 17cm na jednom stehne. Prišlo druhé tehotenstvo a po druhom pôrode som sa do chudnutia pustila opäť. Zhodila som už 10kg, dostala som sa na svoju pôvodnú váhu a cítim sa skvele. Momentálne sa celá rodina aktívne venujeme športu, čo je pre mňa bez nadbytočných kilogramov oveľa väčšia zábava a to najmä vďaka zmene životného štýlu a osobnému vedeniu môjho poradcu.

Vladimíra Š. – Po druhém porodu mi zůstalo 5kg navíc a vlivem stresu se kg nabalily na koncových 78kg. To bylo v červnu 2015. Tehdy jsem se rozhodla, že musím učinit změnu. Protože jsem byla nejen nespokojena se svou váhou, kdy jsem se obloukem vyhýbala zrcadlu, ale byla jsem i podrážděná, prostě celkově nespokojená. Jsem maminka samoživitelka dvou dětí a můj den vypadal následovně – budíček v 6h, vypravit děti do školky = žádná snídaně, pak šup do práce – svačinka něco sladkého, oběd, odpoledne zase nějaká sladkost, pro děti do školky, obstarat zahradu a dům, dát dětem večeři, uspat je a ve 22h jsem zjistila, že jsem nevečeřela. Málo spánku v noci a ráno opět nanovo. Pitný režim byl 1/2 l vody denně. Tohle se pak také odrazilo na těch daných kilech. V tu dobu jsem potkala svou poradkyni a začaly jsme měnit mé stravovací návyky a denní rituály. Začala jsem používat Rozšířený stravovací program a výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Po 5 měsících jsem měla dole 10kg, -10cm v pase. Velikostně to bylo z XL na vel. XS. Po roce redukce váhy jsem na 65 kg, -13cm v pase. Z výživy a konceptu stravování jsem nadšená a stále pracuji na vylepšení mého výsledku.

Silvia S. – Po narodení synčeka som mala dosť podkožného tuku, ktorý mi prekážal, a málo energie. Nestíhala som sa pravidelne a vyváženo stravovať. Po dojčení som si nadstavila cieľ na zmenu. Po nadstavený nutričného plánu som za 12 mesiacov znížila hmotnosť o 12 kg. Prirodzezene mi vzrastala kondícia čo ma motivovalo k vyššej zmene. Vďaka správnej kondičnej výžive a pohybovej aktivite som za ďalších 6 mesiacov znížila váhu síce len o 4 kg, ale výrazne som znížila podkožný tuk za účelom udržania svalovej hmoty. Teraz viem, že vždy to bude 80% o vyžive a 20% o pohybe. Cítim sa vo výbornej forme a život sa tým veľmi zmení v každej oblasti.

Lenka V. – Jmenuji se Lenka, mám 48let s váhou jsem zápasila již několik let. Několikrát se mi podařilo ubrat na váze, ale vždy po čase se zase vrátila a někdy i něco navíc. Přestala jsem po všech snažení hubnout věřit, že se mi podaří redukovat váhu. ,,Už mi je 48 let a jsou tady zdravotní problémy, nemůžeš se moc hýbat, tak to holka asi už nepůjde.“ To jsem si říkala. Jednoho dne jsem si na internetu všimla dotazníku. Vypsala jsem ho a poslala! Ozvala se moje poradkyně, která mi vše vysvětlila, poradila a tak jsem začala. Od ledna, kdy má velikost byla i XXL, jsem se již po prvních týdnech zmenšovala. Cítila jsem se fantasticky, plná energie, a po prvních měsících i velké zlepšení zdravotního stavu. Váha šla očividně dolu a již po měsíci si okolí začalo všímat, jak se mi doslova před očima mění postava. Do dnešního dne jsem ubrala na váze 18kg, 21cm v pase, cítím se fantasticky, plná energie, zdravější a šťastnější. Nepoznala jsem chutnější, zdravější a hlavně tak účinné produkty! Bez hladovění a většího omezování! Také je každému můžu jen a jen doporučit.

MĚJTE I VY PARÁDNÍ VÝSLEDKY A NAPIŠTE SI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI.

MÁM ZÁJEM O NEZÁVAZNOU KONZULTACI